Program zajęć sportowych na UPWr!

Z początkiem roku akademickiego ruszają zajęcia sportowe Klubu Uczelnianego AZS Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. W nowym semestrze przygotowaliśmy dla Was aż 15 propozycji! Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych trenerów i oprócz możliwości aktywnego spędzania czasu w dobrej atmosferze dają możliwość reprezentowania Uniwersytetu Przyrodniczego w Dolnośląskiej Lidze Międzyuczelnianej i Akademickich Mistrzostwach Polski!

Wszystkie zajęcia dla studentów Uniwersytetu Przyrodniczego są całkowicie bezpłatne, a jedynym warunkiem uczestnictwa w zajęciach sportowych jest posiadanie aktualnej legitymacji AZS, o której więcej informacji uzyskacie na stronie http://www.azs.upwr.edu.pl/legitymacja/ lub u trenerów sekcji.

Nie czekaj, przyjdź na zajęcia i rozpocznij swoją przygodę z AZS!

Zajęcia startują od wtorku 1 października.

ROZKŁAD ZAJĘĆ SEKCJI SPORTOWYCH:

Piłka Siatkowa Kobiet– mgr Marcin Górecki (marcin.gorecki@upwr.edu.pl)

poniedziałki 18:30- 20:00 / środy 18:30- 20:00

Piłka Siatkowa Mężczyzn- mgr Marcin Górecki (marcin.gorecki@upwr.edu.pl)

poniedziałki 20:00- 21:30 / środy 20:00- 21:30

Futsal / Piłka nożna mężczyzn- mgr Jan Ciesielski (jan.ciesielski@upwr.edu.pl)

wtorki 20:30- 22:00 / czwartki 19:30- 21:00

Futsal / Piłka nożna kobiet- Mateusz Lyson (azs@upwr.edu.pl)

czwartki 21:00- 22:30

Koszykówka kobiet– mgr Agnieszka Wróblewska (agnieszka.wroblewska@upwr.edu.pl)

poniedziałki 20:00- 21:30 / czwartki 18:00- 19:30

Koszykówka mężczyzn– mgr Piotr Gliniak (piotr.gliniak@upwr.edu.pl)

poniedziałki 20:00- 21:30 / wtorki 19:00- 20:30

Wioślarstwo halowe / wioślarstwo– mgr Jan Ciesielski (jan.ciesielski@upwr.edu.pl)

wtorki 19:00- 20:30 / czwartki 18:00- 19:30

Cross Training– mgr Magdalena Ojak (magdalena.ojak@upwr.edu.pl)

wtorki 21:15- 22:45 / środy 20:00 – 21:30 / czwartki 15:30- 17:00

Pływanie- mgr Wojciech Słupik (wojciech.slupik@upwr.edu.pl)

poniedziałki 19:00- 20:00 / wtorki 19:00- 20:00 / środy 19:00- 20:00

Unihokej– Anita Konieczka (azs@upwr.edu.pl)

poniedziałki 21:30 / czwartki 16:30

Tenis Stołowy- mgr Daria Łuczakowska (daria.luczakowska@upwr.edu.pl)

wtorki 17:30- 19:00 / czwartki 16:30- 18:00

Ćwiczenia Siłowe– dr Piotr Czaczka, mgr Piotr Gliniak (piotr.czaczka@upwr.edu.pl / piotr.gliniak@upwr.edu.pl )

poniedziałki 18:30- 20:00 / środy 18:30- 20:00 / środy 20:00- 21:30

Karate gr. początkujące- mgr Iga Butrym (iga.butrym@upwr.edu.pl)

poniedziałki 17:30- 19:00 / środy 17:00- 18:30

Karate gr. zaawansowane– mgr Andrzej Zarzycki (andrzej.zarzycki@upwr.edu.pl)

poniedziałki 19:00- 20:00 / wtorki 18:30- 20:30 / środy 18:30- 20:00 / czwartki 17:00- 19:00

Wspinaczka– mgr Bogna Jakubowicz (bogna@zerwa.pl)

środy 15:30- 17:00

Zajęcia odbywają się w Hali Sportowej i Pływalni Uniwersytetu Przyrodniczego przy ul. Chełmońskiego 43.  Jedynie zajęcia sekcji wspinaczki prowadzone są  na ściance wspinaczkowej Uniwersytetu Wrocławskiego przy ul. Przybyszewskiego 63.

Więcej informacji o zajęciach http://www.azs.upwr.edu.pl/sekcje/https://www.facebook.com/AZSUPWROCLAW