AMP W PIŁCE SIATKOWEJ KOBIET- WYNIKI

W dniach 07-09.05.2021 Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Przyrodniczego jest organizatorem AMP w piłce siatkowej kobiet. Mecze odbywają się od piątku do niedzieli na Hali UPWr, przy ul. Chełmońskiego 43.

WYNIKI I TABELE PO 3 DNIU

GRUPA A

msc. meczepkt.sety +sety –
1ŚUM Katowice2440
2PWSZ Nysa2322
3AWF Wrocław2204
AWF Wrocław*PWSZ Nysa0:2 (19:25, 23:25)
PWSZ Nysa*ŚUM Katowice0:2 (18:25, 17:25)
ŚUM Katowice*AWF Wrocław2:0 (25:21, 25:16)

GRUPA B

msc. meczepkt.sety +sety –
1PŚ Gliwice3660
2UPr Wrocław3543
3PCz Częstochowa3434
4PO Opole3306
UPr Wrocław*PO Opole2:0 (25:16, 25:22)
PŚ Glwice*PCz Częstochowa2:0 (25:10, 25:13)
PCz Częstochowa*PO Opole2:0 (25:17, 25:18)
PŚ Gliwice*UPr Wrocław2:0 (25:19, 25:17)
PO Opole*PŚ Glwice0:2 (10:25, 13:25)
UPr Wrocław*PCz Częstochowa2:1 (16:25, 25:19, 15:10)

GRUPA C

msc. meczepkt.sety +sety –
1AWF Katowice3662
2UJD Częstochowa3542
3UMe Wrocław3434
4PWr Wrocław3316
UMe Wrocław*PWr Wrocław2:0 (25:20, 25:19)
UJD Częstochowa*AWF Katowice0:2 (13:25, 24:26)
AWF Katowice*PWr Wrocław2:1 (25:22, 18:25, 15:7)
UJD Częstochowa*UMe Wrocław2:0 (25:11, 25:19)
PWr Wrocław*UJD Częstochowa0:2 (20:25, 16:25)
UMe Wrocław*AWF Katowice1:2 (11:25, 25:18, 12:15)

GRUPA D

msc. meczepkt.sety +sety –
1WSZiA Opole2440
2UE Katowice2323
3UŚ Katowice2214
UE Katowice*UŚ Katowice2:1 (20:25, 25:21, 15:9)
WSZiA Opole*UE Katowice2:0 (25:14, 25:17)
UŚ Katowice*WSZiA Opole0:2 (19:25, 18:25)

FAZA PUCHAROWA

o msc 9-12AWF Wrocław*UŚ Katowice0:2 (20:25, 20:25)
o msc 9-12PCz Częstochowa*UMe Wrocław0:2 (25:21, 25:16)
ćwierćfinałŚUM Katowice*UE Katowice0:2 (17:25, 26:28)
ćwierćfinałUPr Wrocław*AWF Katowice0:2 (17:25, 15:25)
ćwierćfinałPWSZ Nysa*WSZiA Opole 0:2 (11:25, 22:25)
ćwierćfinałPŚ Gliwice*UJD Częstochowa 2:0 (25:20, 25:21)

Niedziela 09.05

godzinagrupaGospodarz GośćWynik:
09:00o 11 mscAWF Wrocław*PCz Częstochowa 2:0 (25:22, 25:19)
09:00o 9 mscUŚ Katowice*UMe Wrocław 1:2 (20:25, 25:22, 13:15)
10:30o msc 5-8ŚUM Katowice*UPr Wrocław 2:0 (25:14, 25:13)
10:30o msc 5-8PWSZ Nysa*UJD Częstochowa 0:2 (19:25, 10:25)
12:00półfinałUE Katowice*AWF Katowice 2:0 (25:23, 27:25)
12:00półfinałWSZiA Opole*PŚ Gliwice 2:0 (25:23, 28:26)
13:30o 7 msc UPr Wrocław * PWSZ Nysa  0:2 (10:25, 21:25)
13:30o 5 msc ŚUM Katowice * UJD Częstochowa  0:2 (25:22, 25:16)
15:00o 3 msc  AWF Katowice *  PŚ Gliwice  1:2 (16:25, 25:23, 15:17)
15:00finał  WSZiA Opole *  UE Katowice  2:0 (25:19, 25:14)