AZS UP WROCŁAW MISTRZEM ZINA DOLNOŚLĄSKIEJ III LIGI KOBIET

Wielki sukces naszych siatkarek. Zawodniczki AZS UP Wrocław w sezonie kroczyły od zwycięstwa do zwycięstwa, jednak przed ostatnim meczem sytuacja się nieco skomplikowała. Aby zdobyć mistrzostwo nasze dziewczyny musiały ugrać chociaż jeden set z SMS Olimp Oborniki Śl. Sobotni mecz z wiceliderem był naznaczony wielką dramaturgią i zapisze się na stałe w pamięci zawodniczek, trenerów i kibiców. Przegrywamy pierwszy set na przewagi 26:24. Oborniczanki niesione dopingiem kibiców w drugim secie również nie odpuszczaj i wygrywają 25:18. Wszystko ma się rozstrzygnąć w trzecim secie, jednak gra nadal nie układa się naszemu zespołowi. Gdy na tablicy wyników pojawia się 24:19 wydawało by się, że to już koniec marzeń o mistrzostwie dla naszych dziewczyn. Na zagrywce w naszym zespole pojawia się środkowa Katarzyna Gwoździewicz. Stopniowo punkt po punkcie odrabiamy straty. Dobra zagrywka zmusza do błędów zawodniczki SMS-u, gramy rewelacyjnie w bloku, obronie, wyprowadzamy skuteczne kontrataki, robi się nerwowo w szeregach przeciwniczek. Na tablicy pojawia się wynik 25:24. Tego seta nie możemy już przegrać! Kończymy go asem serwisowym! Czwarty set wygrywamy 27:25, piąty 15 :10 i cały mecz 3-2!!!! Mistrzostwo nasze, niepokonane!!!
Skład zespołu: Świacka, Wojcieszko, Cygan O., Cygan A, Gwoździewicz, Sobolewska, Idzikowska , Knop, Kuncman, Patacz, Szycher, trener: M. Górecki

1. AZS UNIWERSYTET PRZYRODNICZY WROCŁAW 14 42:8 1197:887 39
2. SMS OLIMP OBORNIKI ŚLĄSKIE 14 38:11 1144:902 35
3. UKS TYGRYSY STRZELIN 13 28:19 1013:921 24
4. MGLKS SOBIESKI OŁAWA 14 25:27 1031:1090 20
5. UKS ARES NOWA SÓl 12 23:23 980:938 19
6. SL SALOS RP NOWA RUDA 14 18:33 1026:1149 13
7. KS „MILICZ” MILICZ 13 15:32 896:1076 11