Hiszpanka Coral Herrador odkryciem sekcji karate

Hiszpanka Coral Herrador, uczestniczka programu ERASMUS + wybierając Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu poszukiwała miejsca, w którym będzie mogła pogłębiać zarówno swoją wiedzę, jak i pasję. Studentka wydziału Inżynierii Agronomii, Środowiska i Biosystemów Politechniki w Madrycie jest znakomitą zawodniczką karate olimpijskiego. Trafiła w dziesiątkę! Odbywa praktyki na Wydziale Biotechnologii i Nauk o Żywności, a po godzinach spędzonych w laboratorium bierze udział w zajęciach karate sekcji AZS UP Wrocław.  Ciężko trenując w silnej grupie pod okiem Trenera Andrzeja Zarzyckiego, z ostatnich turniejów zawsze wraca ze złotym medalem.

W ostatni weekend wywalczyła w silnie obsadzonym turnieju w Berlinie złoty medal w kategorii wagowej i srebrny w konkurencji kumie open (bez podziału na kategorie wagowe). Gratulujemy !

IMG_5407-200x300 Hiszpanka Coral Herrador odkryciem sekcji karate IMG_4986-300x200 Hiszpanka Coral Herrador odkryciem sekcji karate IMG_4996-300x200 Hiszpanka Coral Herrador odkryciem sekcji karate