II Nocny Turniej Piłki Siatkowej UPWr

Klub Uczelniany AZS UPWr zaprasza na II edycję Nocnego Turniej Piłki Siatkowej UPWr. Turniej odbędzie się 20 kwietnia (piątek) w Hali Sportowej Uniwersytetu Przyrodniczego przy ul. Chełmońskiego 43. Nie czekajcie, zbierajcie znajomych i dołączcie do gry!

Zapisy trwają do 18 kwietnia, a w turnieju mogą wziąć udział zespoły mieszane studentów i pracowników Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, składające się z minimum 6, a maksimum 10 osób. W czasie trwania meczów na boisku w każdym zespole muszą przebywać przynajmniej 2 kobiety.

Serdecznie zapraszamy i mamy nadzieję, że będzie nas jeszcze więcej niż w ubiegłym roku!

Poniżej regulamin turnieju oraz formularz zgłoszeniowy, który do 18 kwietnia należy dostarczyć na adres azs@upwr.edu.pl

II nocny turniej siatkówki regulamin

Karta zgłoszeniowa

II-Nocny-Turniej-Piki-Siatkowej-UPWr-300x169 II Nocny Turniej Piłki Siatkowej UPWr