II Turniej Mikołajkowy na UPWr czyli Mikołaj na Sportowo!

Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów, doktorantów i pracowników Uniwersytetu Przyrodniczego do wzięcia udziału w II Mikołajkowym Turnieju UPWr organizowany przez Studium Wychowania Fizycznego i Sportu UPWr oraz Klub Uczelniany AZS UPWr.

Każdy znajdzie coś dla siebie, bo w tym roku zapraszamy do wzięcia udziału w rozgrywkach jednej z trzech dyscyplin sportowych:

• Siatkówka: max. 12 zespołów, zespoły mieszane: na boisku muszą przebywać 3 kobiety i 3 mężczyzn,
  • Koszykówka 3 na 3: max. 8 zespołów, zespoły mieszane: przynajmniej 1 kobieta na parkiecie,
  • Cross Training: bez ograniczeń.
Po zakończonej części sportowej (ok. 21:00) zapraszamy wszystkich uczestników na maraton filmowy, który odbędzie się na górnej sali hali sportowej, a filmy będziecie mogli sami wybrać na wydarzeniu fb.
Mile widziane różnego rodzaju chrupiące przekąski, termosy a nawet śpiwory.
Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres azs@upwr.edu.pl do końca dnia 6 grudnia w tytule wpisując dyscyplinę i nazwę zespołu: DYSCYPLINA_NAZWAZESPOŁU, a w treści kartę zgłoszeniową ze składem zespołu, która dostępny jest poniżej. W przypadku większej liczby zespołów decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku zgłoszeń na Cross Training w treści maila wystarczy wpisać swoje imię i nazwisko.

Obowiązuje zmienne obuwie oraz bezwzględny zakaz wnoszenia alkoholu na obiekt sportowy.
Regulamin szczegółowy
I. Turniej Piłki Siatkowej
1. W turnieju udział może wziąć maksymalnie 12 zespołów
2. Zespoły są mieszane, na boisku muszą przebywać 3 kobiety i 3 mężczyzn
3. Maksymalna liczba osób w zespole to 10
4. System rozgrywek dopasowany zostanie do liczby zgłoszonych zespołów i ogłoszony w dniu turnieju
II. Turniej Koszykówki
1. W turnieju udział może wziąć maksymalnie 8 zespołów
2. Zespoły są mieszane, na boisku muszą przebywać 3 osoby, w tym przynajmniej jedna kobieta
3. Maksymalna liczba osób w zespole to 4 (jeden rezerwowy)
III. Cross Training
1. Ilość miejsc nie jest ograniczona
2. Konkurencje, poszczególne ćwiczenia i forma zawodów opublikowana zostanie w dniu zawodów
Serdecznie zapraszamy!
TURNIEJ-MIKOŁAJKOWY-A3-728x1030 II Turniej Mikołajkowy na UPWr czyli Mikołaj na Sportowo!