Liderzy AZS na szkoleniu we Wrocławiu

Blisko 80 osób z akademickich środowisk wzięło udział w szkoleniu „Akademii Liderów AZS„, które tym razem odbyło się pod nazwą „AZS w budowie„. Gospodarzem akademii był AZS Wrocław, który zaprosił gości do wrocławskiego Hotelu Gem w dniach 31.03-03.04.

Uniwersytet Przyrodniczy jako uczestnik reprezentował Jan Ciesielski, na co dzień członek zarządu KU AZS UP Wrocław i trener sekcji futsalu, a jednym z prelegentów był kierownik Studium Wychowania Fizycznego, V-ce Prezes naszego Klubu Uczelnianego AZS, a przede wszystkim V-ce przewodniczący Komisji Technicznej największej europejskiej organizacji sportu akademickiego EUSA, mgr inż. Piotr Marszał.

Program Akademii wypełnił szereg zajęć teoretycznych i praktycznych dotyczących funkcjonowania organizacji Akademickiego Związku Sportowego, a także rozwoju indywidualnego.

W gronie gości i prowadzących wystąpili:

Marian Dymalski – Wiceprezydent Światowej Federacji Sportu Akademickiego (FISU)
Adam Roczek – Prezydent Europejskiej Federacji Sportu Akademickiego (EUSA)

Piotr Marszał – V-ce Przewodniczący Komisji Technicznej EUSA
dr Bartłomiej Korpak – Sekretarz Generalny AZS
Dariusz Piekut – Wiceprezes Zarządu Głównego AZS
Tomasz Szponder – Wiceprezes Zarządu Głównego AZS
dr Halina Hanusz – Zarząd Główny AZS
dr Gabriela Karkoszka – Kierownik SWFiS Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach
Elżbieta Deleżuch – Zarząd Główny AZS
Tomasz Wróbel – Zarząd Główny AZS
Robert Krebok – AZS Środowisko Warszawa
Anna Butrym – trener wystąpień publicznych
Maciej Chudkiewicz – trener rozwoju osobistego
Marta Dalecka – Uniwersytet Zielonogórski, Przewodnicząca Komisji AZS ds. Sportu Osób Niepełnosprawnych
Katarzyna Czalej – Komisja Studencka EUSA
Karolina Zarazka – Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie

Jak mówi Jan Ciesielski szkolenie było świetnie zorganizowane i dało ogromne zapasy motywacji i wiedzy do dalszego działania.

Jeżeli chcesz być członkiem Uczelnianego Klubu AZS UP Wrocław, brać udział w organizacji zawodów sportowych oraz ciekawych projektów, a także być członkiem jednej z największych studenckich organizacji napisz do nas na azs@up.wroc.pl lub przyjdź do biura AZS na hali Uniwersytetu Przyrodniczego przy ul. Chełmońskiego 43.

al-300x144 Liderzy AZS na szkoleniu we Wrocławiu al1-300x198 Liderzy AZS na szkoleniu we Wrocławiu al3-300x217 Liderzy AZS na szkoleniu we Wrocławiu

Źródło: www.azs.waw.pl

www.facebook.com/akademiaazs