Medale narciarek alpejskich na Akademickich Mistrzostwach Polski!

Przez cały ubiegły tydzień na zakopiańskim stoku Harenda odbywały się Akademickie Mistrzostwa Polski w Narciarstwie Alpejskim. Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu reprezentował damski skład: Katarzyna Sobiło, Magdalena Rozwadowska i Paulina Kaszowska.

Dziewczyny od pierwszego zjazdu prezentowały się bardzo dobrze i bez problemu zakwalifikowały się do finału slalomu giganta, w którym Kasia Sobiło wywalczyła srebrny medal w typie Uczelni Społeczno- Przyrodniczych!

W drugiej konkurencji, slalomie, rozgrywanym w bardzo ciężki warunkach dziewczyny musiały powalczyć o awans do finału, aby liczyć się w klasyfikacji drużynowej. Wszystkim naszym zawodniczkom udało się ukończyć przejazd z dobrymi czasami, a Magdalena Rozwadowska w świetnym stylu awansowała do finału zdobywając kolejne punkty dla drużyny.

Ostatecznie w klasyfikacji drużynowej udało się wywalczyć srebrny medal w typie Uczelni Społeczno- Przyrodniczych oraz bardzo dobre 13 miejsce na 37 drużyn w klasyfikacji generalnej!