Nowa sala w kompleksie Hali Sportowej Uniwersytetu Przyrodniczego!

Wakacje to czas kiedy obiekty sportowe odpoczywają od natłoku studentów, jaki towarzyszy im podczas roku akademickiego, a przeprowadzane są prace remontowe. W tym roku udało się wygospodarować nowe pomieszczenie w kompleksie Hali Sportowej, tj. salę mentalną. Jest ona przygotowana na grupy 15-20 osobowe. Sala doskonale nadaje się do przeprowadzania zajęć o charakterze zdrowotnym i rehabilitacyjnym, dzięki czemu będzie sprawdzać się zarówno dla studentów, jak i osób uczęszczających na zajęcia Uniwersytetu Otwartego.

Jak podkreśla kierownik Studium Wychowania Fizycznego UPWr mgr inż. Piotr Marszał to nie koniec prac remontowych w tym sezonie. „Cały czas powiększamy naszą ofertę dydaktyczną, dzięki czemu zajęcia wychowania fizycznego na Uniwersytecie Przyrodniczym stają się coraz bardziej atrakcyjne.” Jeszcze w tym sezonie planowane jest powieszenie taśm TRX na sali mentalnej, dzięki czemu będzie ona przystosowana również do zajęć o charakterze treningu sportowego. Nasz obiekt zasiliła spora dawka sprzętu do treningu siłowego, dzięki czemu zajęcia staną się bardziej różnorodne.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć nowej sali.

Do zobaczenia w październiku!

IMG_2826-300x200 Nowa sala w kompleksie Hali Sportowej Uniwersytetu Przyrodniczego! IMG_2830-300x200 Nowa sala w kompleksie Hali Sportowej Uniwersytetu Przyrodniczego! IMG_2837-300x200 Nowa sala w kompleksie Hali Sportowej Uniwersytetu Przyrodniczego!IMG_2840-300x200 Nowa sala w kompleksie Hali Sportowej Uniwersytetu Przyrodniczego!