Nowy semestr- nowe sekcje! Rozkład zajęć w semestrze letnim

W semestrze letnim Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Przyrodniczego przygotował dla Was jeszcze więcej propozycji zajęć!

Pierwszy raz ruszą zajęcia Latino Dance, które odbywać się będą w każdy czwartek o 19:00. Wznowione zostaną również zajęcia futsalu dla kobiet w każdy czwartek o 16:30. Oprócz tego dalej możecie korzystać z jednej z 14 propozycji zajęć sportowych, które startują od środy, 20 lutego.

Dołącz do naszych sekcji, trenuj pod okiem wykwalifikowanych trenerów i reprezentuj Uczelnię w rozgrywkach Dolnośląskiej Ligi Międzyuczelnianej i Akademickich Mistrzostwach Polski!

ZAJĘCIA PROWADZĄCY TERMINY
Piłka siatkowa Kobiet mgr Marcin Górecki

marcin.gorecki@upwr.edu.pl

poniedziałki 1830 – 2000

środy            1830 – 2000

Piłka siatkowa Mężczyzn mgr Marcin Górecki

marcin.gorecki@upwr.edu.pl

poniedziałki 2000 – 2130

środy            2000 – 2130

Koszykówka Kobiet mgr Agnieszka Wróblewska

agnieszka.wroblewska@upwr.edu.pl

poniedziałki 2000 – 2130

czwartki       1800 – 1930

Koszykówka Mężczyzn mgr Piotr Gliniak

piotr.gliniak@upwr.edu.pl

poniedziałki  2000 – 2130

wtorki           2000 – 2130

 

Futsal Mężczyzn mgr Jan Ciesielski

jan.ciesielski@upwr.edu.pl

wtorki            2130 – 2300

czwartki        1930 – 2100

Ergometr Wioślarski  mgr Jan Ciesielski

jan.ciesielski@upwr.edu.pl

wtorki          2000 – 2130

środy            1700 – 1830

czwartki       1800 – 1930

Pływanie mgr Wojciech Słupik

wojciech.slupik@upwr.edu.pl

poniedziałki 1900 – 2000

wtorki          1900 – 2000

środy            1900 – 2000

 

Cross Training mgr Magdalena Ojak

magdalena.ojak@upwr.edu.pl

wtorki          2100 – 2230

środy            2000 – 2130

czwartki       1530 – 1700

Unihokej  Anita Konieczka

anita030297@gmail.com

poniedziałki 2130 – 2300

czwartki       1630 – 1800

 

Ćwiczenia siłowe kobiet

i mężczyzn

mgr Piotr Gliniak

piotr.gliniak@upwr.edu.pl

poniedziałki 1830 – 2000

 

Ćwiczenia siłowe kobiet

i mężczyzn

dr Piotr Czaczka

piotr.czaczka@upwr.edu.pl

środy            1830 – 2000

środy            2000 – 2130

Karate shotokan

(gr. zaawansowane)

mgr Andrzej Zarzycki

andrzej.zarzycki@upwr.edu.pl

poniedziałki 1900 – 2000

wtorki          1830 – 1930  ; 1930 – 2100

środy            1830 – 2000

czwartki       1700 – 1900

Karate shotokan

(gr. początkujące)

mgr Iga Butrym

iga.butrym@upwr.edu.pl

poniedziałki 1730 – 1900

środy            1700 – 1830

Wspinaczka sportowa mgr Bogna Jakubowicz

bogna@zerwa.pl

miejsce: Ścianka Wspinaczkowa UWr

ul. Przybyszewskiego 63

poniedziałki 1530 – 1700

 

Latino Dance (zumba) Małgorzata Tracz

azs@upwr.edu.pl

 

czwartki        1900 – 2000
Futsal Kobiet Mateusz Lyson

mateusz.lyson@onet.pl

czwartki       1630 – 1800

 

Tenis Stołowy mgr Stanisław Szydłowski

stanislaw.szydlowski@upwr.edu.pl

wtorki     1700 – 1830

środy       1830 – 2000