Nowy Zarząd KU AZS UPWr

W czwartek 28 maja w niecodziennych okolicznościach, z zachowaniem zasad bezpieczeństwa epidemicznego, odbyło się Walne Zgromadzenie Sprawozdawcze- Wyborcze Klubu Uczelnianego AZS Uniwersytetu Przyrodniczego.

Nowym Prezesem Klubu Uczelnianego AZS Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu została Hania Matula.
Do Zarządu KU AZS wybrani zostali również: Kamila Kluczek, Mateusz Kubla, Anita Konieczka, Aleksander Khoroshevskyi, Dawid Olszewski, Piotr Marszał i Jan Ciesielski.

Nowa Pani Prezes od trzech lat związana jest z sekcją wioślarską KU AZS UPWr, a w poprzedniej kadencji była członkiem zarządu. Hania niedawno dołączyła również do grona weryfikatorów Akademickich Mistrzostw Polski, a sportowo może pochwalić się między innymi srebrnym medalem AMP w ergometrze wioślarskim zdobytym w ubiegłym sezonie.

Nowy Zarząd został wybrany na 2-letnią kadencję.
Gratulujemy i życzymy powodzenia!