PLAN ZAJĘĆ SPORTOWYCH KU AZS UPWR W SEMESTRZE LETNIM 2020/21

W związku ze zmianą w rozporządzeniu Rady Ministrów i uzyskaniem zgody przez Akademicki Związek Sportowy na szkolenie i współzawodnictwo w sporcie akademickim, Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu po uzyskaniu zgody Władz Uczelni od 8 marca wznawia zajęcia w sekcjach sportowych.

Wszystkie zajęcia odbywać będą się z zachowaniem obowiązujących zasad bezpieczeństwa epidemiologicznego oraz zasad obowiązujących na Hali Wielofunkcyjnej i Pływalni UPWr zgodnie z załącznikiem nr 2 do zarządzenia 278/2020. Dodatkowo każdy z uczestników zobowiązany jest do wypełnienie oświadczenia związanego z sytuacją epidemiologiczną przed przystąpieniem do zajęć.

Zajęcia zostaną utworzone w grupach, w których będzie odpowiednia ilość chętnych, a więcej informacji uzyskać można u trenerów. Zajęcia dla studentów Uniwersytetu Przyrodniczego są całkowicie bezpłatne, a jedynym warunkiem uczestnictwa w zajęciach sportowych jest posiadanie aktualnej legitymacji AZS, o której więcej informacji uzyskacie na stronie http://www.azs.upwr.edu.pl/legitymacja/ lub u trenerów sekcji.

ROZKŁAD ZAJĘĆ SEKCJI SPORTOWYCH:

Piłka Siatkowa Kobiet– mgr Marcin Górecki (marcin.gorecki@upwr.edu.pl)

poniedziałki 19:00- 20:30 / środy 19:00- 20:30

Piłka Siatkowa Mężczyzn- mgr Marcin Górecki (marcin.gorecki@upwr.edu.pl)

poniedziałki 20:30- 22:00 / środy 20:30- 22:00

Futsal / Piłka nożna mężczyzn- mgr Jan Ciesielski (jan.ciesielski@upwr.edu.pl)

wtorki 20:30- 22:00 / czwartki 19:00- 20:30

Koszykówka kobiet– mgr Agnieszka Wróblewska (agnieszka.wroblewska@upwr.edu.pl)

poniedziałki 19:00- 20:30 / czwartki 20:30- 22:00

Koszykówka mężczyzn– mgr Piotr Gliniak (piotr.gliniak@upwr.edu.pl)

poniedziałki 20:30- 22:00 / wtorki 19:00- 20:30

Wioślarstwo halowe / wioślarstwo– mgr Jan Ciesielski (jan.ciesielski@upwr.edu.pl)

wtorki 17:00- 18:30 / czwartki 17:00- 18:30

Cross Training– mgr Magdalena Ojak (magdalena.ojak@upwr.edu.pl)

wtorki 21:15- 22:45 / środy 20:00 – 21:30 / czwartki 17:00- 18:30

Pływanie- mgr Wojciech Słupik (wojciech.slupik@upwr.edu.pl)

poniedziałki 19:00- 20:00 / wtorki 19:00- 20:00 / środy 19:00- 20:00

Unihokej– Anita Konieczka (azs@upwr.edu.pl)

poniedziałki 22:00-23:30 / czwartki 20:30-22:00

Tenis Stołowy- mgr Daria Łuczakowska (daria.luczakowska@upwr.edu.pl)

wtorki 17:30- 19:00 / czwartki 16:00- 17:30

Ćwiczenia Siłowe–  mgr Piotr Gliniak/ mgr Jan Ciesielski/ mgr Piotr Marszał / mgr Magdalena Ojak (piotr.gliniak@upwr.edu.pl / jan.ciesielski@upwr.edu.pl/ piotr.marszal@upwr.edu.pl/ magdalena.ojak@upwr.edu.pl)

poniedziałki 17:00- 18:30 / środy 16:00- 17:30/ środy 19:00- 20:30 / czwartki 19:00- 20:30

Karate gr. początkujące- mgr Iga Butrym (iga.butrym@upwr.edu.pl)

poniedziałki 17:30- 19:00 / środy 18:30- 20:00

Karate gr. zaawansowane– mgr Andrzej Zarzycki (andrzej.zarzycki@upwr.edu.pl)

poniedziałki 19:00- 20:00 / wtorki 18:30- 21:00 / środy 18:30- 20:00 / czwartki 17:00- 18:30

Piłka Ręczna Mężczyzn–  dr Piotr Czaczka ( piotr.czaczka@upwr.edu.pl)

poniedziałki 16:00- 17:30 / czwartek 17:30- 19:00

Zajęcia odbywają się w Hali Sportowej i Pływalni Uniwersytetu Przyrodniczego przy ul. Chełmońskiego 43. 

Więcej informacji o zajęciach http://www.azs.upwr.edu.pl/sekcje/ i https://www.facebook.com/AZSUPWROCLAW