Plebiscyt na najlepszego sportowca Uniwersytetu Przyrodniczego!

W maju rusza pierwszy w historii plebiscyt na najlepszego sportowca Uniwersytetu Przyrodniczego w sezonie 2018/19!

Zgłoszenia wraz ze zdjęciem kandydata przesyłać należy do trenerów sekcji lub na adres azs@upwr.edu.pl. Zgłoszeń dokonują trenerzy, opiekunowie sekcji lub w przypadkach sportów indywidualnych dowolne osoby. Ze zgromadzonych kandydatur wybieramy najpopularniejszego sportowca Uniwersytetu Przyrodniczego w roku akademickim 2018/19. Głosujemy poprzez kliknięcie „lubię to” przy zdjęciu wybranego sportowca oraz polubienie naszego fp na Facebooku. Zbieranie kandydatur trwa do piątku 19 maja, a od poniedziałku 20 maja wybieramy najpopularniejszego sportowca. Ogłoszenie zwycięzcy oraz wręczenie nagród odbędzie się na podsumowaniu sezonu Klubu Uczelnianego AZS Uniwersytetu Przyrodniczego we wtorek 11 czerwca i już dziś serdecznie zapraszamy na tereny zielone przy siedzibie AZS Wrocław ul. Mianowskiego 2B!

FB: https://www.facebook.com/AZSUPWROCLAW/

siata-728x1030 Plebiscyt na najlepszego sportowca Uniwersytetu Przyrodniczego!