PROGRAM ZAJĘĆ SPOROWYCH AZS W SEMESTRZE ZIMOWYM 2021/2022

Wraz z rozpoczęciem nowego roku akademickiego 2021/2022 wracamy do zajęć sekcji sportowych Klubu Uczelnianego AZS! Mamy dla Was 11 propozycji aktywności, a nowością są zajęcia w sekcji badmintona. Zajęcia startują we wtorek 5 października.

Wszystkie zajęcia odbywać będą się z zachowaniem obowiązujących zasad bezpieczeństwa epidemiologicznego oraz zasad obowiązujących na Hali Wielofunkcyjnej i Pływalni UPWr zgodnie z załącznikiem nr 2 do zarządzenia nr 173/2021.

Zajęcia dla studentów Uniwersytetu Przyrodniczego są całkowicie bezpłatne, a jedynym warunkiem uczestnictwa w nich jest posiadanie aktualnej legitymacji AZS, o której więcej informacji uzyskacie na stronie http://www.azs.upwr.edu.pl/legitymacja/ lub u trenerów sekcji. Przedłużanie i wyrabianie nowych legitymacji możliwe będzie od 1 października. Wszystkie zajęcia odbywają się w kompleksie Hali Wielofunkcyjnej i Pływalni Uniwersytetu Przyrodniczego przy ul. Chełmońskiego 43.

ROZKŁAD ZAJĘĆ SEKCJI SPORTOWYCH

  • Piłka Siatkowa Kobiet– mgr Marcin Górecki (marcin.gorecki@upwr.edu.pl)

poniedziałki 19:00- 20:30 / środy 19:00- 20:30

  • Piłka Siatkowa Mężczyzn- mgr Marcin Górecki (marcin.gorecki@upwr.edu.pl)

poniedziałki 20:30- 22:00 / środy 20:30- 22:00

  • Futsal / Piłka nożna mężczyzn- mgr Jan Ciesielski (jan.ciesielski@upwr.edu.pl)

wtorki 20:00- 21:30 / czwartki 19:00- 20:30

  • Koszykówka kobiet– mgr Agnieszka Wróblewska (agnieszka.wroblewska@upwr.edu.pl)

poniedziałki 19:00- 20:30 / czwartki 20:30- 22:00

  • Koszykówka mężczyzn– mgr Piotr Gliniak (piotr.gliniak@upwr.edu.pl)

poniedziałki 20:30- 22:00 / wtorki 18:30- 20:00

  • Wioślarstwo halowe– mgr Jan Ciesielski (jan.ciesielski@upwr.edu.pl)

wtorki 17:00-18:30 / czwartki 17:00- 18:30

  • Cross Training– mgr Magdalena Ojak (magdalena.ojak@upwr.edu.pl)

wtorki 20:30- 22:00 / środy 20:00 – 21:30

  • Pływanie- mgr Wojciech Słupik (wojciech.slupik@upwr.edu.pl)

poniedziałki 19:00- 20:00 / wtorki 19:00- 20:00 / środy 19:00- 20:00

  • Tenis Stołowy- mgr Daria Łuczakowska (daria.luczakowska@upwr.edu.pl)

wtorki 15:30- 17:00 / czwartki 16:00- 17:30

  • Ćwiczenia Siłowe– mgr Piotr Gliniak, mgr Jan Ciesielski, mgr Piotr Marszał, mgr Magdalena Ojak

poniedziałki 19:00- 20:30 / wtorki 18:30-20:00 / środy 17:00- 18:30 / czwartki 17:30- 19:00

  • Karate gr. początkujące- mgr Iga Butrym (iga.butrym@upwr.edu.pl)

poniedziałki 17:30- 19:00 / środy 18:30- 20:00

  • Karate gr. zaawansowane– mgr Andrzej Zarzycki (andrzej.zarzycki@upwr.edu.pl)

poniedziałki 19:00- 20:30 / wtorki 18:30- 20:30 / czwartki 18:30- 20:00

  • Piłka Ręczna –  dr Piotr Czaczka ( piotr.czaczka@upwr.edu.pl)

poniedziałki 16:00- 17:30 / czwartki 17:30- 19:00

  • Badminton- mgr Daria Łuczakowska (daria.luczakowska@upwr.edu.pl)

czwartki 14:00- 15:30 / piątki 14:30- 16:00

Więcej informacji o zajęciach:  http://www.azs.upwr.edu.pl/sekcje/ i https://www.facebook.com/AZSUPWROCLAW