Rozkład zajęć sekcji sportowych Klubu Uczelnianego AZS Uniwersytetu Przyrodniczego w semestrze letnim!

Zajęcia z WF to za mało? W Klubie Uczelnianym AZS Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu możliwości jest dużo więcej. Dołącz do naszych sekcji, trenuj pod okiem wykwalifikowanych trenerów i reprezentuj Uczelnię w rozgrywkach Dolnośląskiej Ligi Międzyuczelnianej i Akademickich Mistrzostwach Polski!

Uczestnictwo w zajęciach jest całkowicie bezpłatne, a jedynym warunkiem uczestnictwa w zajęciach sportowych jest posiadanie aktualnej legitymacji AZS, o której więcej informacji uzyskacie na stronie http://www.azs.upwr.edu.pl/legitymacja/ lub u trenerów sekcji.

Harmonogram zajęć sekcji sportowych KU AZS UPWr

1. Sekcja Futsalu Mężczyzn

Wtorek 21:30- 23:00

Czwartek 19:30- 21:00

Prowadzący: mgr Jan Ciesielski (jan.ciesielski@upwr.edu.pl)

2. Sekcja Piłki Siatkowej Kobiet

Poniedziałek 18:30- 20:30

Środa 19:00- 20:30

Prowadzący: mgr Marcin Górecki (marcin.gorecki@upwr.edu.pl)

3. Sekcja Piłki Siatkowej Mężczyzn

Poniedziałek 20:00- 21:30

Środa 20:30- 22:00

Prowadzący: mgr Marcin Górecki (marcin.gorecki@upwr.edu.pl)

4. Sekcja Koszykówki Kobiet

Poniedziałek 20.00 – 21.30
Czwartek 18.00 – 19.30

Prowadzący: mgr Agnieszka Wróblewska (agnieszka.wroblewska@upwr.edu.pl)

 5. Sekcja Koszykówki Mężczyzn

Poniedziałek 20.00 – 21.30
Wtorek 20.00 – 21.30

Prowadzący: mgr Piotr Gliniak (piotr.gliniak@upwr.edu.pl)

6. Sekcja Pływania 

Poniedziałek 19:00- 20:00

Wtorek 19:00- 20:00

Środa 19:00- 20:00

Prowadzący: Mgr Wojciech Słupik (wojciech.slupik@upwr.edu.pl)

7.  Sekcja Wioślarstwa Halowego (Ergowiosła)

Wtorek 18:30- 20:00

Środa 17:00- 18:30

Czwartek 18:00- 19:30

Prowadzący: mgr Jan Ciesielski (jan.ciesielski@upwr.edu.pl)

8. Sekcja Unihokeja

Poniedziałek 21:30- 23:00

Środa 17:30- 19:00

Prowadzący: Anita Konieczka (anita030297@gmail.com)

9. Sekcja Piłki Ręcznej Kobiet

Wtorek 17:00- 18:30

Prowadzący: dr Piotr Czaczka (piotr.czaczka@upwr.edu.pl)

10. Sekcja Cross Training

Poniedziałek 19:00- 20:30

Wtorek 21:00- 22:00

Środa 17:00- 18:00 i 20:00- 21:00

Prowadzący: mgr Magdalena Ojak (magdalena.ojak@upwr.edu.pl)

11. Sekcja Ćwiczeń Siłowych

Poniedziałek 18.30-20.00 – dr Piotr Czaczka

Środa 18.30-20.00 – mgr Piotr Gliniak i 20.00-21.30 – dr Piotr Czaczka

12. Sekcja Karate Shotokan

Poniedziałek

17.30 – 19.00 gr. początkująca – mgr Magdalena Ojak
19.00 – 20.00 gr. zaawansowana – mgr Andrzej Zarzycki

Wtorek

18.30 – 20.00 gr. średnio zaawansowana – mgr Andrzej Zarzycki

Środa

18.00 – 19.30 gr. początkująca – mgr Magdalena Ojak

Czwartek

17.30 – 18.30 gr. średnio zaawansowana – mgr Andrzej Zarzycki
18.30 – 20.00 gr. zaawansowana – mgr Andrzej Zarzycki

Piątek

17.00 – 18.30 gr. zaawansowana – mgr Andrzej Zarzycki

Prowadzący: mgr Andrzej Zarzycki (andrzej.zarzycki@upwr.edu.pl)
mgr Magdalena Ojak (magdalena.ojak@upwr.edu.pl)
13. Sekcja Wspinaczki Sportowej
Wtorek: 15.30-17.00
Czwartek: 15.30-17.00
Miejsce: Ścianka wspinaczkowa Uniwersytetu Wrocławskiego
ul. Przybyszewskiego 63
Prowadzący: mgr Bogna Jakubowicz (bogna@zerwa.pl)

14. Sekcja Tenisa Stołowego

wtorek 15.30- 17.00

Środa 17.30- 19.00

Prowadzący: mgr Stanisław Szydłowski (stanislaw.szydlowski@upwr.edu.pl)

NIE CZEKAJ! DOŁĄCZ DO NAS

Dodatkowo na siłowni odbywają się również zajęcia fakultatywne dla mieszkańców Domów Studenckich:

Wtorek 18.30- 20.00  mgr Stanisław Szydłowski

Czwartek 18.30- 20.00 mgr Stanisław Szydłowski

Studentów, którzy zainteresowani są zajęciami prozdrowotnymi, powrotem do formy po kontuzjach, redukcją wagi i tkanki tłuszczowej oraz powrotem do pełni zdrowia, zapraszamy na zajęcia korekcyjno- prozdrowotne w Studium Wychowania Fizycznego i Sportu. Plan zajęć znajdziecie pod adresem: