Sportowe wydarzenia na Dni Przyrodników 2016!

Już w najbliższy weekend będziemy świętować Dni Przyrodników 2016! Z tej okazji nie zabraknie również sportowych wydarzeń, na które serdecznie zapraszamy.

Sportowe zmagania rozpoczynamy już w czwartek, gdzie na hali UP przy ul. Chełmońskiego 43 o godzinie 18:00 odbędą się finały Międzywydziałowej Ligi Siatkówki, a od 22:00 będziemy śledzić finałowe zmagania Międzywydziałowej Ligi Futsalu! Piątek rozpoczniemy Biegiem o Puchar Rektora, który odbędzie się na wałach Biskupina o godzinie 9:00. Również w piątek na terenach zielonych przy Domu Studenckim Arka odbędzie się konkurs przeciągania liny, w którym udział wezmą mieszane reprezentacje wszystkich domów studenckich Uniwersytetu Przyrodniczego.  W sobotę finały Dni Przyrodników przy Pałacu Pawłowice, gdzie również nie zabraknie sportu i aktywnego wypoczynku, a wśród atrakcji konsultacje żywieniowe, zabawy taneczne dla dzieci, konkursy sprawnościowe dla dzieci oraz pokaz Cross Fit!

Program wydarzeń sportowych:
czwartek 19 maja – FInał Ligi PIłki Siatkowej UPWr o godz. 18.00
czwartek 19 maja – Finał XIII edycji MLF UPWr w futsalu o godz. 22.00
piątek 20 maja – Bieg o Puchar JM Rektora – wały Biskupin początek o godz. 9.00 (zbiróka SWFiS godz. 8.30)
piątek 20 maja – przeciąganie liny przed DS ARKA – początek o godzinie 10:00
sobota 21 maja – finały Dni Przyrodników w Pawłowicach od godziny 11:00:
– konsultacje żywieniowe
– zabawy taneczne dla dzieci
– konkursy sprawnościowe dla dzieci
– pokaz filmów dot. pracy zespołu Studium Wychowania Fizycznego i Sportu
– pokaz CROSS FIT
Serdecznie zapraszamy!