XIV edycja Ligi Futsalu Uniwersytetu Przyrodniczego

Ruszają zapisy na kolejną, już XIV, edycję Ligi Futsalu Uniwersytetu Przyrodniczego!

Największą zmianą w porównaniu do poprzednich edycji jest przekształcenie MLF w Ligę Futsalu Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, co oznacza że zawodników z jednej drużyny nie będzie obowiązywał obowiązek studiowania na jednym wydziale. Daje to większe pole doboru zawodników do drużyn, co miejmy nadzieję zwiększy ich liczbę. W rekordowym sezonie 2012/2013 w Lidze udział brało ponad 40 zespołów i być może uda się nawiązać do tego wyniku!
Inną zmianą jest możliwość reprezentowania jednej drużyny przez maksymalnie 3 zawodników sekcji futsalu UP Wrocław.

Aby zgłosić drużynę należy do 2 stycznia przesłać komplet wypełnionych dokumentów zgodnie z wytycznymi w regulaminie.

Zapraszamy!

1. REGULAMIN regulamin-mlf