XV Dzień Aktywności Studenckiej

8 grudnia w Centrum Dydaktyczno- Naukowym Uniwersytetu Przyrodniczego studenci po raz kolejny pokazali swoją kreatywność, pomysłowość i niesamowite inicjatywy na Dniu Aktywności Studenckiej. Blisko 50 stoisk kół naukowych i klubów uczelnianych, a wśród nich nasze stoisko Klubu Uczelnianego AZS Uniwersytetu Przyrodniczego i Studium Wychowania Fizycznego i Sportu UPWr!

Spotkanie zainaugurowały występy Zespołu Pieśni i Tańca „Jedliniok”, Akademickiego Klubu Tańca i Chóru UPWr. Wręczono również nagrody dla najbardziej aktywnych studentów, a także najlepszych sportowców. Nagrody otrzymali zawodnicy naszego klubu, którzy w poprzednim roku akademickim odnosili największe sukcesy sportowe. Wśród wyróżnionych znalazła się brązowa drużyna AMP pływaczek 4x50m stylem dowolnym: Agata Szmagalska, Aleksandra Matraszek, Magdalena Pancerz, Ksenia Pieszka, brązowy medalista AMP w judo Arek Makarewicz, siatkarze plażowi Paweł Lewandowski i Stanisław Szymankiewicz, srebrna medalistka AMP w jeździectwie Marta Bagińska i kapitan drużyny futsalu Marcin Krajewski.

Na naszym stoisku reprezentanci klubu zapraszali do skorzystania z konkursów sprawnościowych, między innymi można było sprawdzić swoją równowagę i tzw. czucie głębokie na przyrządzie zwanym BOSU oraz przetestować swoją wiedzę o AZSie i naszym klubie. Przygotowaliśmy dla Was również świetną atrakcję w postaci fotobudki, w której zdjęcia robił sobie nawet Prorektor ds. studenckich Józef Sowiński!

das1-300x199 XV Dzień Aktywności Studenckiej  das_2016_gal-5-300x199 XV Dzień Aktywności Studenckiej

Pozostałe koła przygotowały masę atrakcji, konkursów, doświadczeń i poczęstunków. Studenci pokazali ogromny potencjał, który sprawił, że ciężko było spróbować wszystkiego.

Swoje umiejętności zaprezentował również Damian Kordas- zwycięzca programu MasterChef i student weterynarii na Uniwersytecie Przyrodniczym, który w asyście Prorektora i studentów przygotował polską wersję tiramisu z truskawkami i żubrówką!

Dziękujemy, że byliście z nami!

Wszystkich zainteresowanych odnalezieniem swoich zdjęć z fotobudki zapraszamy do pobrania: https://www.dropbox.com/sh/01f4kphfmgvpi5z/AAAD2r3S4ndI2xvYWaEXr1LTa?dl=0

4-300x200 XV Dzień Aktywności Studenckiej  1-300x200 XV Dzień Aktywności Studenckiej

2-300x200 XV Dzień Aktywności Studenckiej  DSC_2035-300x168 XV Dzień Aktywności Studenckiej

Foto: http://www.glos.up.wroc.pl/aktualnosci/45412/dzien_aktywnosci_studenckiej_2016.html