coat.svg

Legitymacja AZS

legitymacje-wszystkie3_1.jpg

LEGITYMACJA I CZŁONKOSTWO W AZS

Legitymacja AZS, to dokument potwierdzający członkostwo w Akademickim Związku Sportowym otwierający możliwość udziału w zajęciach naszych sekcji. Jego dodatkowym atutem jest forma karty ISIC, dzięki czemu każdy z naszych członków automatycznie uzyskuje możliwość korzystania z międzynarodowego systemu zniżek dla studentów. Dla bezpieczeństwa uczestników sekcji – jak i osób prowadzących zajęcia – w ramach składki członkowskiej, posiadacz legitymacji otrzymuje także dodatkowo ubezpieczenie NNW.

DEKLARACJA I SKŁADKA CZŁONKOWSKA

Od roku akademickiego 2020/21 wniosek o legitymację członkowską wypełniamy i opłacamy wyłącznie on-line. Po opłaceniu składki karta dostępna jest w formie elektronicznej.
Wysokość rocznej składki członkowskiej w roku akademickim 2023/2024 wynosi:

• 55 zł przy wariancie ubezpieczenia NNW 7500 zł
  • 100 zł przy wariancie ubezpieczenia NNW 25000 zł
  • 1000 zł przy wariancie ubezpieczenia NNW 65000 zł

Aby wypełnić deklarację skorzystaj z arkusza elektronicznego: REJESTRACJA ONLINE

Uwaga! Dla studentów dedykowana jest legitymacja ISIC AZS. Legitymacja ITIC AZS przeznaczona jest dla trenerów i nauczycieli, a  pozostałe osoby mogą skorzystać z legitymacji AZS.

lp-intro-1.jpg